Toruń-Noclegi.pl
torun-noclegi.pl
Noclegi Znajdujesz się w serwisie Toruń-Noclegi.pl. Dzięki tej stronie możesz przeglądać wszystkie oferty noclegowe w Toruniu. Pokoje gościnne, kwatery, agroturystyka, jak również ośrodki wypoczynkowe. Każdy znajdzie tutaj wedle własnych upodobań.

Promocja Twoich usług
»  dodaj obiekt do e-nocleg.pl

Obiekt: Apartamenty Molus
Adres: ul.  Rynek Staromiejski 19, 87-100 Toruń
Typ obiektu: Apartamenty
Region: Kujawy
Telefon: 0 606 380 365; 0 606 383 563
Fax: 056/654 42 16
Strona www: Apartamenty Molus
Najniższa cena: 150
Najwyższa cena: 350
Ilość pokoi: 8
Ilość miejsc: 16
Przy kontakcie telefonicznym zawsze powołuj się na e-nocleg.pl
Opis obiektu
APARTAMENTY MOLUS mieszczą się w samym sercu Torunia, w pięknej zabytkowej sześciokondygnacyjnej kamienicy z XVI wieku, wpisanej do rejestru zabytków. Tutaj w odrestaurowanych starych gotyckich murach jest aż pięć stropów polichromowanych. Na parterze  znajduje się restauracja i kawiarnia, w piwnicy jest drink-bar, a na pozostałych kondygnacjach są cztery luksusowe apartamenty, każdy o powierzchni 90 m2, z widokiem na Ratusz i Dwór Artusa. Każdy apartament przystosowany jest do pobytu 4 osób i składa się z holu, pokoju dziennego, sypialni i łazienki. Na wyposażeniu każdego apartamentu znajduje się: radio, TV-SAT, internet, ogrzewanie i klimtyzacja (możliwość indywidualnego sterowania), całodobowy monitoring ze Strażą Pożarną. Na życzenie serwujemy śniadania.
Doba pobytowa rozpoczyna się o godz. 14,00, a kończy o godz. 12,00 
W pobliżu znajdują się: restauracje, dyskoteki, puby, kiosk, kantor, gabinet kosmetyczny i fryzjerski, parking strzeżony, poczta.
Polecamy: zwiedzanie Ratusza, Kościoła Jezuitów, Panny Marii, Katedry Św. Janów, Domu Kopernika, seans w Planetarium, spacer po Starówce i Bulwarze.
Wyślij zapytanie o nocleg do tego obiektu
Kontakt telefoniczny: 0 606 380 365; 0 606 383 563
Oferta ta należy do serwisu e-nocleg.pl,
dlatego przy kontakcie telefonicznym
zawsze powołuj się na E-NOCLEG.PL
Imię i nazwisko:
Termin od:
Termin do:
Nr telefonu:
Adres Email:
Twoja wiadomość:
Przepisz kod z obrazka: Kod